700. urodziny Miasta Lublin

Natalia Wilk prowadząca warsztaty wokalne we Włodawskim Domu Kultury wystąpi podczas wyjątkowego koncertu z okazji 700. urodzin Miasta Lublin. Natalia Wilk wykona utwór „Boże jak tu pięknie”. Zaśpiewa również w duecie z Krzysztofem Cugowski utwór „Przechadzka”.15 sierpnia o godz. 20.00 na placu Zamkowym największe głosy polskiej estrady, lubelscy wokaliści, orkiestry i chóry, spotkają się na jednej scenie, żeby opowiedzieć swój lubelski sen!

„Zakochani w Lublinie” – kantata jazzrockowa Tomasza Momota to widowisko muzyczne, które powstało z okazji obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Spektakl muzyczny został zainspirowany najważniejszymi wydarzeniami z historii miasta. To jedyny w historii koncert, który na jednej scenie łączy najbardziej znanych muzyków Lublina!

Swój lubelski sen opowiedzą: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski i Piotr Cugowski, Natalia Wilk, Jan Kondrak i Lubelska Federacja Bardów. Artyści wystąpią w towarzystwie: Tomasz Momot Orkiestry, Orkiestry Trybunału Koronnego, Chóru Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej im. Jadwigi Czerwińskiej oraz Akademickiego Chóru Politechniki Lubelskiej pod dyrekcją dr. Tomasza Momota. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Kantata jazzrockowa „Zakochani w Lublinie” jest utworem stworzonym przez Tomasz Momota, uznanego kompozytora i aranżera, współpracującego z najbardziej cenionymi artystami estradowymi w Polsce. Libretto wyszło spod pióra klasyka polskiej piosenki literackiej, współzałożyciela Lubelskiej Federacji Bardów – Jan Kondraka.

Koncert „Zakochani w Lublinie” – kantata jazzrockowa Tomasza Momota w styczniu zainaugurował obchody Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Miasta Lublin.

Przed Wami Natalia Wilk w utworze „Boże, jak tu pięknie”. Młoda szamanka odkrywa piękne miejsce u zbiegu trzech rzek i kilku wzgórz. W marzeniach widzi tu dobre miasto i kolejne swoje wcielenia jako księżnej na Zamku i zwykłej dziewczyny, szczęśliwie zakochanej w atrakcyjnym „Lubelu”. Jej historię usłyszymy 15 sierpnia podczas Koncert „Zakochani w Lublinie” / 700. Urodziny Miasta Lublin. Bądźcie zakochani z nami! #lublin700

Posted by Lublin700 on Freitag, 4. August 2017

Natalia Wilk i Krzysztof Cugowski w utworze „Przechadzka” stworzyli wspaniały duet. Natalia gra rolę dziewczyny, która zapisała się przez internet na studia w Lublinie. Parkuje pierwszy raz na placu Zamkowym i prosi o pomoc przypadkowego przechodnia, którym okazuje się Krzysztof Cugowski. Dziewczyna nie wie dokładnie, kim jest jej przewodnik. On uprzejmie reaguje na kolejne pytania i prowadzi partnerkę w górę ulicy Grodzkiej. Piosenkę usłyszymy 15 sierpnia podczas Koncert „Zakochani w Lublinie” / 700. Urodziny Miasta Lublin. Słuchajcie i bądźcie zakochani z nami! #lublin700

Posted by Lublin700 on Sonntag, 6. August 2017

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress