Archiwum kategorii: EDUKACJA

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W Przedszkolu Miejskim nr 2 Dzień Edukacji swoimi występami uświetniły wszystkie grupy przedszkolne przygotowując krótkie inscenizacje i życząc pracownikom wszystkiego najlepszego piosenką i wierszem.

Jubileusz 20-lecia nadania imienia Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie generała Franciszka Kleeberga

Minęło już 20 lat od momentu, w którym Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie zyskała imię generała Franciszka Kleeberga. Z tej okazji w dniach 13-15 października 2017 r. odbyły się uroczystości związane z tym jubileuszem. Warto wspomnieć, że imprezą poprzedzającą

Boisko przy SP 2 oficjalnie otwarte

– Dzisiejsza uroczystość jest wydarzeniem szczególnym w życiu szkoły, ale również całej Włodawy – mówił burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński podczas oficjalnego otwarcia nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 2.

Smerfy obchodzą Światowy Dzień Zwierząt

4 października w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie Smerfy obchodziły Światowy Dzień Zwierząt.

Święto chłopców w Przedszkolu Miejskim nr 2

29 września w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie hucznie obchodzono święto chłopców. Każda z grup zapewniła maluchom niezapomniane atrakcje.

Innowacja pedagogiczna w MPI Włodawa – „Kamishibai – skrzynka pełna niespodzianek”

W roku szkolnym 2017/2018 w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie realizowana będzie innowacja metodyczna – „Kamishibai – skrzynka pełna niespodzianek”, której autorem jest nauczycielka Renata Torbicz. Zostaną nią objęte dzieci 4, 5 i 6-letnie z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie

V Międzyprzedszkolna Spartakiada o Puchar Przechodni Burmistrza Włodawy

W poniedziałek 25.09 Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie zorganizowało V Międzyprzedszkolną Spartakiadę o Puchar Przechodni Burmistrza Włodawy pod hasłem: „Każdy przedszkolak powie: ruch i zabawa to zdrowie”.

Dzień Przedszkolaka w indiańskiej wiosce w Przedszkolu Miejskim nr 1

W środę 20 września obchodziliśmy już kolejny Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku był on dla nas szczególnie radosny i …egzotyczny.

Informacje o rekrutacji do OHP

Zachęcamy do zapoznania się z informacją Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy dotyczącą naboru młodzieży w wieku 15-18 lat do jednostek OHP na rok szkolny 2017-2018.

Ogólnopolska Akcja ,,Sprzątania Świata” w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie

15.09.2017 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie, jak co roku, wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji ,,Sprzątanie Świata”.

Śladami Tadeusza Kościuszki po Włodawie

Rok 2017 ustanowiony został przez Parlament Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Tadeusza Kościuszki.

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 1

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 1 upłynął pod hasłem podróży i świata bajek. W pierwszym tygodniu wybraliśmy się między innymi do Afryki, tam poznaliśmy Murzynka Bambo, a także kosztowaliśmy przepysznych regionalnych przysmaków.

„Dobre maniery mamy i nimi się wyróżniamy”

Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie przez cały rok szkolny promowało działania z Programu Wychowawczego „Kształtowanie postaw właściwego zachowania wychowanków”.

Włodawski Rowerowy Maj podsumowany

Blisko 400 uczniów włodawskich podstawówek wzięło aktywny udział w miejskiej odsłonie ogólnopolskiej akcji Rowerowy Maj 2017. Uczniowie przez cały miesiąc jeździli do szkoły rowerem, hulajnogach lub na rolkach zbierając jednocześnie znaczki w specjalnych indeksach.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress