Archiwum kategorii: EDUKACJA

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 1

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 1 upłynął pod hasłem podróży i świata bajek. W pierwszym tygodniu wybraliśmy się między innymi do Afryki, tam poznaliśmy Murzynka Bambo, a także kosztowaliśmy przepysznych regionalnych przysmaków.

„Dobre maniery mamy i nimi się wyróżniamy”

Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie przez cały rok szkolny promowało działania z Programu Wychowawczego „Kształtowanie postaw właściwego zachowania wychowanków”.

Włodawski Rowerowy Maj podsumowany

Blisko 400 uczniów włodawskich podstawówek wzięło aktywny udział w miejskiej odsłonie ogólnopolskiej akcji Rowerowy Maj 2017. Uczniowie przez cały miesiąc jeździli do szkoły rowerem, hulajnogach lub na rolkach zbierając jednocześnie znaczki w specjalnych indeksach.

Owocna współpraca ze środowiskiem

W ciągu minionego roku w ramach współpracy z środowiskiem przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 z oddziału II miały okazję zapoznawać się z różnymi zakładami pracy.

„Edukacja filmowa – zajęcia warsztatowe”

23 czerwca 2017 r. miało miejsce podsumowanie zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Miejską Włodawa „Edukacja filmowa – zajęcia warsztatowe”.

Artystyczne podsumowanie roku w Przedszkolu Miejskim nr 1

W poniedziałkowe popołudnie plac Przedszkola Miejskiego nr 1 zamienił się w scenę plastyczną. Zebrani rodzice, rodzeństwo i okoliczni mieszkańcy mogli podziwiać popisy taneczne przedszkolaków.

Szkolenie powiatowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie

W środę (14.06.2017) w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników i pracowników Gminnych Bibliotek Publicznych oraz Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Wycieczka przedszkolaków

6 czerwca odbyła się wycieczka grupy Biedroneczki i Misie do Lublina, której głównym celem była wizyta w teatrze.

Dzień Rodziny w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym

Kto jest dla nas cenniejszy ponad naszych Rodziców, nie ma takiego skarbu, który mógłby zastąpić Mamę i Tatę szczególnie w tym najmłodszym wieku.

Czytanie zbliża

W dniach od 5 do 9 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 1 odbywały się spotkania literackie w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Dzień Dziecka w MPI

We czwartek 1 czerwca w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym na dzieci z okazji ich święta czekała niespodzianka. Plac zabaw zamienił się w tym dniu w prerię na Dzikim Zachodzie. Każdy zakątek placu zabaw był miejscem do zdobywania kowbojskich umiejętności. Począwszy od

Rowerowy Maj w SP 3 podsumowany

Ponad 300 uczniów z 24 klas Szkoły Podstawowej nr 3 wzięło aktywny udział w ogólnopolskiej akcji Rowerowy Maj 2017. Uczniowie przez cały miesiąc jeździli do szkoły rowerem, hulajnogach lub na rolkach zbierając jednocześnie znaczki w specjalnych indeksach.

Festyn z okazji Dnia Rodziny

2 czerwca po raz ósmy przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 2 we Włodawie świętowały Dzień Rodziny. Tradycją stał się Festyn Rodzinny organizowany na Kiszarni we współpracy z Radą Rodziców.

Emocje dziecka w obiektywie

30.05.2017 w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie otwarto wystawę „Emocje dziecka w obiektywie” zorganizowaną przez Przedszkole Miejskie nr 1.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress