II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Włodawy

Blisko 70 młodych piłkarzy wzięło udział w II Mikołajkowym Turnieju Mini  Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Włodawy. Zawody rozegrane zostały w niedzielę 11 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3. Udział w turnieju wzięło siedem drużyn:  SP 3 reprezentacja klas 4-5,  SP 3 reprezentacja klas 6, SP 2 reprezentacja klas 6, SP 2 reprezentacja klas 5, reprezentacja  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku, Eko I i Eko II.  Zwycięzcą turnieju została reprezentacja klas 4-5 Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, która w finale pokonała reprezentację klas 6 Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja klas 6 Szkoły Podstawowej nr 2. Zwycięzcy otrzymali puchar a pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy, które wręczył burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.  Wybrano również najlepszego bramkarza turnieju, którym został Filip Madej. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Gabriel  Jankowski.