Archiwum kategorii: MIASTO

Zaproszenie

W poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. we Włodawie odbędzie się inauguracyjne spotkanie „Akademii Niepodległości”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 we Włodawskim Domu Kultury.

Korowód wolontariuszy przeszedł ulicami Włodawy

Ponad stu wolontariuszy przeszło w barwnym korowodzie ulicami Włodawy. Był to element promocji wolontariatu i odchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uroczystość przygotowało Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie.

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu: działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym.

Włodawski wolontariat doceniony

Tytuł Wolontariuszy Roku Lubelszczyzny 2017 otrzymały nauczycielki i koordynatorki szkolnych kół wolontariatu z powiatu włodawskiego. Wyróżnienie z okazji 10 – lecia działalności otrzymało również Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie.

Włodawa miasto z energią…i milionowymi dotacjami

Dwa projekty przygotowane przez włodawski ratusz „Włodawa – miasto z energią” (solary) i „Włodawa – miasto z energią – oświetlenie uliczne” uzyskały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Projekty zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce na listach rankingowych. Łączna

Zaproszenie

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pt. „Krajowy Zasób Nieruchomości oraz inne inicjatywy legislacyjne resortu”.

Informacja o wynikach konsultacji

Informacja o wynikach konsultacji w sprawie projektu rocznego Programu współpracy Gminy Miejskiej Włodawa z organizacjami pozarzadowymi na rok 2018.

Nekrolog

Nowe place zabaw we Włodawie

Mieszkańcy południowej części Włodawy nie będą już musieli przemierzać całego miasta aby ich pociechy mogły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Wszystko za sprawą dwóch placów zabaw, które powstały u zbiegu ulic Jasnej i Kraszewskiego oraz nad zbiornikiem Okopiec.

Zaproszenie na XLIV sesję Rady Miejskiej we Włodawie

Zapraszam Mieszkańców Włodawy w dniu  29 listopada 2017 r. o godz. 10.00 na posiedzenie XLIV sesji Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie,  Aleja Józefa Piłsudskiego 41.   Porządek obrad sesji:

Pomnik Tadeusza Kościuszki odrestaurowany

Przez lata pomnik Tadeusza Kościuszki pozostawał w opłakanym stanie. Dopiero porozumienie które Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński zawarł z Marianem Mazurkiem prezesem fundacji Laetitia i Edwardem Łągwą prezesem stowarzyszenia Renovabis pozwoliło na gruntowne odnowienie obelisku.

Zapraszamy na promocję książki „Wielcy pszczelarze Ziemi Włodawskiej”

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie oraz Pasieka Hodowlana Cezary Kruk zapraszają na wykład Cezarego Kruka „Apiterapia” oraz promocję książki: „Wielcy pszczelarze Ziemi Włodawskiej”.

OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty z mowy ciała

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP we Włodawie, zaprasza na bezpłatne warsztaty na temat: „Mowa ciała – czytaj innych jak otwartą książkę”.

Komunikat LGD „Poleska Dolina Bugu”

Informacja LGD „Poleska Dolina Bugu” o naborze wniosków na dotacje na podjęcie działalności gospodarczej i rozwój firm.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress