Archiwum kategorii: MIASTO

Budżet obywatelski po raz drugi

O przeznaczeniu 100.000 zł zdecydują mieszkańcy Włodawy w ramach budżetu obywatelskiego. Swoje propozycje mieszkańcy mogą składać od 30 kwietnia do 30 maja.

Powiatowy Dzień Bibliotekarza 2018

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek (8 maja) to święto stanowiące okazję do podsumowania pracy i osiągnięć zawodowych bibliotekarzy, a także do przedstawienia różnokierunkowej działalności bibliotek.

Zaproszenie na LI sesję Rady Miejskiej we Włodawie

Zapraszam Mieszkańców Włodawy w dniu 25 maja 2018 r. o godz. 10.00 – na posiedzenie LI sesję Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41. Porządek obrad sesji:

Oznakują włodawski szlak kajakowy

Spływy kajakowe Bugiem cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających Włodawę. Dlatego miasto przystąpiło do partnerskiego projektu, który pozwoli na rozwój turystyki kajakowej.

Włodawianin Roku 2017

Bogusława Górska i Małgorzata Zińczuk to dotychczasowe laureatki plebiscytu „Włodawianin Roku”. Kto dołączy do grona laureatów w tym roku przekonamy się już 1 lipca. Kandydatów można zgłaszać do 22 czerwca.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego„, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014

„POKOLORUJ SWÓJ ŚWIAT” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego regionu do udziału w konkursie plastycznym „Pokoloruj swój Świat”.

Jubileusz Straży Miejskiej we Włodawie

Samorządowcy, przedstawiciele służby mundurowych i włodawskich instytucji oraz ponad dwadzieścia delegacji straży miejskich i gminnych z całego kraju wzięły udział w obchodach jubileuszu 25 – lecia Straży miejskiej we Włodawie.

Włodawscy przedsiębiorcy pod opieką specjalistów

Kilkunastu przedsiębiorców wzięło udział w spotkaniu ze specjalistami firmy Google, poświęconemu skutecznej promocji w internecie.

Włodawa zainteresowana „Mieszkaniem Plus”

W najbliższym czasie rozpocznie się budowa dwóch nowych budynków mieszkalnych z przeznaczeniem na mieszkania socjalne przy ulicy Pancerniaków we Włodawie.

227. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny rozpoczęły się obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Wyniki otwartego konkurs ofert

Wyniki otwartego konkurs ofert na realizację zadania publicznego z rodzaju: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Wyniki otwartego konkurs ofert

Wyniki otwartego konkurs ofert na realizację zadań publicznych z rodzaju: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

Wodowskaz przestał straszyć

Komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej „Na Bugu we Włodawie …” znają wszyscy słuchacze Polskiego Radia. Nie dziwi więc fakt, że miejsce w którym dokonywane są pomiar cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów odwiedzających Włodawę.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress