Archiwum kategorii: MIASTO

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: edukacja, oświata i wychowanie. 

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: turystyka i krajoznawstwo.

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Szklane domy, Nawłoć i Wiatr od wschodu… Narodowe Czytanie w sto lat po odzyskaniu niepodległości

Kolejne Narodowe Czytanie już za nami. 9 września na placu przy włodawskim Czworoboku rozbrzmiewały słowa „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Ponadto można było obejrzeć, w historyczno-edukacyjnym pokazie, piękne konie ze Stajni Westa, wziąć udział w quizie narodowym oraz wysłuchać koncertu pieśni patriotycznych

Krasnoludki z MPI w Krainie Dinozaurów

Dnia 12 września 2018 r. przedszkolaki z grupy Krasnoludków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie wybrały się na wycieczkę do Bałtowa, ufundowaną przez „Kurier Lubelski” w nagrodę za zajęcie I miejsca w przeglądzie na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną w powiecie włodawskim.

Ogłoszenie Burmistrza Włodawy o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

Ogłoszenie Burmistrza WłodawyProjekt Programu współpracy Gminy Miejskiej Włodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019Formularz zgłoszenia propozycji do projektu

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: turystyka i krajoznawstwo

AZBEST

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że na stronie www.azbest.lubelskie.pl w zakładce WYNIKI zostały zamieszczone listy osób, których Zgłoszenia lokalizacji zostały zatwierdzone do realizacji.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Burmistrz Włodawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z rodzaju: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Burmistrz Włodawy zaprasza organizacje pozarządowe do składania informacji o zadaniach planowanych do realizacji w 2019

Burmistrz Włodawy  zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, o których mowa wart. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do przedłożenia informacji dotyczących planowanej działalności w sferze zadań publicznych w 2019 roku.

Burmistrz Włodawy zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych

Burmistrz Włodawy zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie związane z tworzeniem programu współpracy Gminy Miejskiej Włodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019, które odbędzie się 13.09.2018 r. o godz. 13.00 w sali nr 26 (I piętro) Urzędu Miejskiego we Włodawie.

Literackie święto we Włodawie

(5 września) Inauguracja II Międzynarodowego Trójstyku Literackiego odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie.

Zaproszenie

Burmistrz Włodawy oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zapraszają na II Międzynarodowy Trójstyk Literacki, który odbędzie się w dniach 5 – 7 września we Włodawie. Szczegółowy program dostępny jest na plakacie.

Umowa na termomodernizację podpisana

We wtorek 28 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński podpisał umowę na dofinansowanie projektu „Głęboka termomodernizacja budynków socjalnych”. Oznacza to że do Włodawy trafi ponad 800 000 zł przeznaczeniem na gruntowny remont budynków socjalnych.

AKTUALNE NUMERY TELEFONÓW :
82 57 21 444
82 57 21 555
82 57 22 454
URZĄD STANU CYWILNEGO
82 57 22 450

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress