Archiwum kategorii: MIASTO

„Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”

„Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka” to instrument pożyczkowy finansowany z budżetu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Komunikat MPGK Włodawa

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej we Włodawie informuje o przerwie w dostawie wody planowanej w piątek 20 lipca 2018 roku, w godzinach od 12:00 do 16:00, dotyczącej nieruchomości przy ulicy Żołnierzy WiN o numerach: 16,18 i 20.

Kamieniec Podolski miastem partnerskim Włodawy

Festiwal Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem to okazja do poznawania kultury innych krajów, ale również do nawiązywania i zacieśniania współpracy międzynarodowej.

Folklorystyczna podróż dookoła świata

Turyści i mieszkańcy Włodawy po raz kolejny szczelnie wypełnili włodawski amfiteatr by po raz 26. wyruszyć w folklorystyczną podróż po najdalszych zakątkach świata.

Solary rozlosowane

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbyło się losowanie nieruchomości na których będą instalowane solary w 2018 i 2019 roku. Losowanie miało charakter publiczny i każdy z zainteresowanych mieszkańców mógł być jego świadkiem.

Termomodernizacja z dofinansowaniem

Ponad 800.000 zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 uzyskało miasto Włodawa na docieplenie budynków socjalnych. Przygotowany przez ratusz projekt po raz kolejny znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej.

SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA 2018

W związku z trwającym naborem do służby przygotowawczej na wrzesień 2018 r., informujemy o możliwości składania wniosków do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Chełmie przez osoby zainteresowane odbyciem czynnej służby wojskowej.

„Dzień Piracki” w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie

W czwartek 5 lipca wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na fantastyczną piracką przygodę. Po śniadaniu cztery pirackie załogi (czerwona, zielona, żółta i niebieska) zebrały się na holu przedszkola, które zamieniło się w bezkresny ocean.

Biznes Lubelskie dla włodawskich przedsiębiorców

Prowadzisz firmę w powiecie włodawskim? Przyjdź na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się we Włodawie 12 lipca 2018 r. o godz. 13.30 w Restauracji Venus przy al. J. Piłsudskiego 16. Gościem specjalnym spotkania będzie czterokrotny mistrz olimpijski Robert

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Oferta realizacji zadania publicznego z rodzaju: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Losowanie solarów we wtorek

W najbliższy wtorek 10 lipca o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbędzie się publiczne losowanie nieruchomości na których będą instalowane solary w 2018 i 2019 roku.

Pan Mieczysław Tokarski otrzymał godność „Primus civis urbis Vlodaviae”

We wtorek 3 lipca odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej we Włodawie. Jej głównym punktem było wręczenia Panu Mieczysławowi Tokarskiemu godności „Primus civis urbis Vlodaviae”.

Budżet Obywatelski 2018 – wyniki głosowania

Zakończyło się głosowanie mieszkańców na propozycje zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Poznaliśmy „Włodawianina Roku 2017”

W niedzielę 1 lipca ogłoszone zostały wyniki trzeciej edycji plebiscytu Włodawianin Roku. Kapituła zdecydowała, że tytuł „Włodawianin Roku 2017” oraz specjalnie na tę okazję przygotowaną statuetkę włodawskiego rycerza otrzymała Pani Elżbieta Bartosiak.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress