Archiwum kategorii: MIASTO

Włodawa zaprasza na Kresowe Smaki i Talenty

Już w najbliższą sobotę (26 sierpnia) we Włodawie odbędzie się Festiwal Kresowe Smaki i Talenty. Będzie okazja do skosztowania przysmaków regionalnej kuchni kresowej. W programie zaplanowano także wielki piknik rodzinny.

Newsletter Województwa Lubelskiego

WYDARZENIA Gmina Biała Podlaska dostała zabytkowy dworek w Grabanowie od marszałka Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa Deweloperzy i najemcy przesuwają się za Wisłę Tłumy na wyjątkowym koncercie „Zakochani w Lublinie” z okazji 700-lecia miasta Nałęczów Zdrój wyprzedza Coca-Colę w najnowszym rankingu PIH

Konkursu dla mieszkańców woj. lubelskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim”

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa!

W nowy rok szkolny z nowym boiskiem

Już od września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie będą mogli cieszyć się z nowego boiska. Stary, popękany asfalt zastąpił kompleks boisk z czterotorową bieżnia i torem do skoku w dal.

Włodawa ćwiczy pod chmurką

Twister z wahadłem i drabinka z poręczami to nowe urządzenia, którymi miasto doposażyło siłownię zewnętrzną przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włodawie.

Bezpieczne Kąpieliska

Fundacja Pro Liberis zaprasza do korzystania z darmowej aplikacji „Bezpieczne Kąpieliska„. 

Uwaga na upały!

W związku z panującymi na terenie województwa lubelskiego upałami zachęcamy do zapoznania się z opracowanym przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poradnikiem postępowania w czasie upałów.

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii we Włodawie

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii we Włodawie nr 2 z dnia 26 lipca 2017 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu włodawskiego. KLIKNIJ ABY POBRAĆ ROZPORZĄDZENIE

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włodawie

Druga edycja konkursu EKO MODEL

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu EKO MODEL.

Komunikat Departamentu Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Informacja dla posiadaczy zwierząt utrzymujących świnie w związku z wprowadzeniem „Programu bioasekuracji mającego  na celu zapobieganie szerzeniu się afrykańskiego pomoru świń (ASF)”. 

Zaproszenie na dożynki powiatowe

Starostwo Powiatowe we Włodawie zaprasza  na Dożynki Powiatu Włodawskiego 2017, które odbędą się 3 września 2017 r. w Wyrykach.

Komunikat Międzygminnego Związku Celowego

Komunikat Międzygminnego Związku Celowego w sprawie weryfikacji deklaracji „śmieciowych”. 

Zostań żołnierzem 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie informuje, że od 01.09.2017 r. rozpoczyna funkcjonowanie 24 batalionie lekkiej piechoty w Chełmie wchodzący w skład 2.LBOT. W związku z powyższym prowadzony jest nabór ochotników do pełnienia Terytorialnej Służby Wojskowej.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress