Archiwum kategorii: MIASTO

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W Przedszkolu Miejskim nr 2 Dzień Edukacji swoimi występami uświetniły wszystkie grupy przedszkolne przygotowując krótkie inscenizacje i życząc pracownikom wszystkiego najlepszego piosenką i wierszem.

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy informuje, iż rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia ”.

Wsparciem zostanie objęta młodzież pochodząca ze środowisk zmarginalizowanych, patologicznych, która wskutek niekorzystnych okoliczności środowiskowych wymaga profesjonalnych i kompleksowych działań pomocowych o charakterze edukacyjno-wychowawczym, mających na celu uzyskanie kwalifikacji, nabycie umiejętności poruszania się po rynku pracy, a w konsekwencji podjęcie zatrudnienia

Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu: turystyka i krajoznawstwo

Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu: turystyka i krajoznawstwo 

III Seniorska Jesienna Ballada

Już po raz trzeci seniorzy z różnych miast Polski spotkali się we Włodawie. Okazją do spotkania była III Seniorska Jesienna Ballada zorganizowana w dniu 14 października przez Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie. Otwarcia imprezy wspólnie

Gmina Miejska Włodawa wyróżniona podczas Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2017

Podczas Gali III Sektora, która odbyła się 12 października w Lublinie w ramach Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2017 Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej we Włodawie Łucja Pamulska odebrali wyróżnienie dla naszego miasta w kategorii „Samorząd wspierający działalność

Boisko przy SP 2 oficjalnie otwarte

– Dzisiejsza uroczystość jest wydarzeniem szczególnym w życiu szkoły, ale również całej Włodawy – mówił burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński podczas oficjalnego otwarcia nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 2.

Włodawski ratusz przyjazny dzieciom

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta w Urzędzie Miejskim we Włodawie powstał kącik małego petenta.

Niech wygrają „Zosie-Samosie”!

Koło gospodyń Miejskich „Zosie-Samosie” jako jedyne z powiatu włodawskiego, bierze udział w plebiscycie na „Koło Gospodyń 2017”. 

Wygrajmy wspólnie :)

Chcecie nowości? – Wygrajmy je razem! Wygrajmy wspólnie 250 książek i pufy do wspólnego czytania. Zagłosuj na naszą bibliotekę na stronie: www.wspolneczytanie.pl. 

Odznaczenia z okazji 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

W czwartek, 5 października 2017 r., w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbyła się konferencja jubileuszowa „Aktywni i Kreatywni” z okazji 100-lecia SBP.

Ankieta dotycząca termomodernizacji obiektów sektora mieszkaniowego w Gminie Miejskiej Włodawa

Burmistrz Włodawy zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych. Konsultacje społeczne mają na celu zebranie wniosków i uwag w sprawie uzgodnienia lokalizacji obiektów i instalacji potencjalnie przewidzianych do termomodernizacji. Uzyskane informacje pozwolą na przygotowanie wniosku aplikacyjnego w odpowiedzi na ogłoszony

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Włodawska Rada Seniorów zaprasza na dyżury

Jednym punktów obrad piątej sesji Włodawskiej Rady Seniorów było ustalenie harmonogramu dyżurów radnych. Od 17 października obywać się one będą w każdy wtorek od 11 do 13 w sali nr 26 włodawskiego ratusza.

Zaproszenie na XLII sesję Rady Miejskiej we Włodawie

Zapraszam Mieszkańców Włodawy w dniu 11 października 2017 r. o godz. 10.00 – na posiedzenie XLII sesji Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41. Porządek obrad sesji:

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress