MLUKS na zapaśniczym podium wojewódzkim

Z udziałem 150 zawodników z siedmiu klubów we Włodawie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów w zapasach w stylu wolnym.
Drużynowo pierwsze miejsce zajął LMKS Krasnystaw, drugi był „Suples” Kraśnik, a trzecią pozycję wywalczyli zawodnicy MLUKS Zapasy Włodawa.

Ponadto w turnieju, który był rozgrywany w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, swoich przedstawicieli mieli: „Iskra” Spiczyn, GKS „Potok” Sitno, „Sokół” Lublin i UKS Stróża.

W ekipie gospodarzy nie wystąpił najlepszy zawodnik z Włodawy Łukasz Rusiński, który przebywał na zgrupowaniu kadry narodowej w Kaliningradzie, ale jego koledzy godnie go zastąpili.

Wśród młodzików pierwsze miejsca zajęli Ernest Dorosz, Dawid Błaszkiewicz, Szymon Buchman i Grzegorz Kwaśnik. Na drugim stopniu podium stanęli Maciej Wachulski, a na trzecim Kacper Kozaczuk, Wiktor Franczak i Paweł Sadowski.

W kategorii juniorów zwyciężył Konrad Rusiński, drugie miejsca zajęli Adam Gaj, Rafał Litwiniuk i Kamil Zając, a na trzecim miejscu zawody ukończył Karol Misior.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress