Odliczamy dni… do Narodowego Czytania

Już po raz piąty Włodawa, za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej, odznaczona została na mapie miejscowości uczestniczących w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.

Tegoroczną edycję Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą zainaugurują 2 września w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Lektorskiej interpretacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele” w wykonaniu Pary Prezydenckiej przysłuchiwać będą się przedstawiciele włodawskiego oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we Włodawie, mając jednocześnie nadzieję przenieść dobre warszawskie praktyki organizacyjne do miasta rodzinnego.

Włodawska Odsłona Narodowego Czytania 2017 – Jak „Wesele” – to wesele! pod Honorowym Patronatem Burmistrza Włodawy i Starosty Włodawskiego odbędzie w sobotę 9 września. Zapraszamy do zarezerwowania czasu wolnego, odświeżenia lektury i przygotowania strojów z każdej epoki, oby weselne. Atrakcyjne szczegóły programowe już wkrótce.

Koordynatorki włodawskiej edycji Narodowego Czytania 2017 z Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie – Urszula Panasiuk i Małgorzata Zińczuk

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress