Zmarł ks. Stanisław Dadas

Z głębokim żalem informujemy, że 12 lutego o 23:25 zmarł ks. Dziekan, Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie Stanisław Dadas. Jest to wielka strata dla całej społeczności Włodawy. Będzie nam Go bardzo brakować. Polecamy Go Bogu w pamięci i modlitwie.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 14 lutego od godziny 12 do 19:30 trumna z ciałem zmarłego zostanie wystawiona w sali wielofunkcyjnej, o godz. 20.00, w kościele będzie sprawowana Msza Święta z udziałem księży z dekanatu włodawskiego i modlitewnym czuwaniem do godz. 24.00.

W czwartek, 15 lutego o godz. 9.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie przy trumnie zmarłego. O godz. 15.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie Mszy świętej żałobnej będzie przewodniczył Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda, a po niej ciało zmarłego kapłana zostanie przewiezione do parafii Zwola w dekanacie żelechowskim.

Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem biskupa pomocniczego Piotra Sawczuka, będzie odprawiona w parafii pw. Św. Anny w Zwoli w piątek, 16 lutego o godz. 11.00, po czym ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Burmistrz Włodawy
Wiesław Muszyński

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress