CBC zaprasza na spotkanie z Joanną Jagiełło

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie i CENTRALNE BIURO CZYTELNICZE zapraszają wszystkich tajnych agentów na spotkanie z pisarką Joanną Jagiełło, które odbędzie się 30 maja 2019 r. o godz. 10.00 w Galerii Na Parterze.

Joanna Jagiełło: Absolwentka anglistyki UW. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Ma dwie córki: Julkę i Basię, które są dla niej nieustającą inspiracją i źródłem wiedzy o świecie. Lubi polską prozę i szwedzkie kryminały, hiszpańskie kino oraz podróże z plecakiem i aparatem. Jej debiutancka powieść Kawa z kardamonem otrzymała wiele wyróżnień w prestiżowych konkursach, a Pamiętnik Czachy został nagrodzony za layout i wpisany na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej 2014.
/informacja: Wydawnictwo Literatura/

W czasie spotkania ogłosimy Zadanie Specjalne nr 2018/2019/4 pod kryptonimem „Literackie tajemnice” dla Agentów Czytelniczych:
* W zadaniu mogą wziąć udział wszyscy Agenci CBC
* Zadanie polega na przedstawieniu interesujących i tajemniczych wątków literackich bądź wymyśleniu ciekawych miejsc lub postaci..
* Prace mogą być składane w kategorii plastycznej, literackiej lub multimedialnej
* Prace mogą być indywidualne lub grupowe, grupa może liczyć maksymalnie 5 osób (§ 2 pkt. 9.2.2.1., zmiana na potrzeby zadania).
* Prace można składać do końca maja 2019 r. w Dziale Regionalnym, Oddziale dla Dzieci (Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ul. Przechodnia 13) lub Filii nr 5 MBP Włodawa (al. J. Piłsudskiego 66, 22-200 Włodawa).
Więcej szczegółów dotyczących Zadań Specjalnych w Regulaminie konkursu § 2 pkt. 9.2.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress