Dni otwarte w SP3 we Włodawie

W ostatnich dniach października tj. 29,30,31 2012r. korytarze naszej szkoły wypełniły się roześmianymi i zaciekawionymi cztery, pięcio i sześciolatkami.Dzieci z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 2 , Przedszkola Integracyjnego miały okazję po części poznać naszą piękną szkołę (placówkę).
Przedszkolaki  zostały powitane przez dyrektora Janusz Korneluka i wicedyrektor Annę Szczepkowską – Kirszner. Następnie „Trzeciaki” na powitanie zaśpiewały maluchom piosenkę i zaprosiły do swoich klas. Przedszkolaki mogły poczuć się jak w pierwszej klasie. Po raz pierwszy usiadły do ławek, rysowały, uczyły i bawiły się wspólnie ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy III.
Niewątpliwą atrakcją dla małych gości były również zajęcia ruchowe na dużej hali sportowej. Na koniec maluchy otrzymały słodki upominek.
Dni Otwarte Szkoły były okazją do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości na drugiego człowieka.
Dzień otwarty dla przedszkolaków zorganizowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej klas trzecich Wanda Kuczewska, Hanna Demczuk, Edyta Frańczak i Małgorzata Sobiecka, a także nauczyciele wychowania fizycznego Barbara Mierzwa, Agnieszka Kuśmirek, Elżbieta Berthelsen i Grzegorz Skowroński.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress