Archiwum kategorii: EDUKACJA

MPI kocha Polskę!

W dniu 14.05.2019 roku w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym odbył się konkurs wiedzy o Polsce pod hasłem „Kocham Cię Polsko”.

Krasnoludki z MPI odwiedziły bank

Dnia 13 maja 2019 roku dzieci z grupy Krasnoludków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie wybrały się w ramach realizowanego w grupie projektu edukacyjnego „Pieniądze” z wizytą do Banku Spółdzielczego w Parczewie – oddział we Włodawie.

„Wiem, co podpisuję!” Zaproszenie na ważne spotkanie w ramach kampanii

Zapraszamy Seniorów do wzięcia udziału w akcji edukacyjno-informacyjnej, prowadzonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod hasłem „Wiem co podpisuję”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 11 czerwca o 9:00 w sali Sezam WDK odbędzie się spotkanie, na którym pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej

INTERAKTYWNY TURNIEJ WIEDZY O WŁODAWIE Z OKAZJI 485-LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH WŁODAWIE

Z jakiego okresu pochodzą najstarsze wzmianki o Włodawie? Jakie atrybuty posiada rycerz przedstawiony na herbie Włodawy? Na te i wiele innych pytań musieli odpowiedzieć uczestnicy Interaktywnego Testu Wiedzy o Włodawie zorganizowanego z okazji 485. rocznicy nadania praw miejskich Włodawie.

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej

Szkoła Muzyczna we Włodawie ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej na rok 2019/2020.

Jasełka w Przedszkolu Miejskim Nr 1 we Włodawie

W dniu 20.12.2018 w oddziale IV odbyło się spotkanie świąteczne. Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, które wprowadziło wszystkich w cudowny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie

 17 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie maluszki przedstawiły jasełka swoim rodzicom. Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie za co były nagradzane ogromnymi brawami. Po życzeniach świątecznych i rozdaniu prezentów zrobionych przez dzieci wszyscy byli zaproszeni na

VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW o puchar przechodni BURMISTRZA WŁODAWY

Jak co roku Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie było organizatorem kolejnej VI Międzyprzedszkolnej Spartakiady Przedszkolaków o puchar przechodni Burmistrza Włodawy. W tym roku odbyła się ona jednak w nietypowej atmosferze.

Sportowe zmagania w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie

„Sport to zdrowie – o tym wie każdy przedszkolak” – pod takim hasłem 10 sierpnia 2018 roku zakończył się ostatni dzień dyżuru wakacyjnego w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie.

„Wakacyjny pociąg” w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie

Wielkimi krokami dobiega ku końcowi dyżur wakacyjny w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie.

Wakacje w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie

W czasie pierwszych dwóch tygodni sierpnia w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym trwa dyżur wakacyjny. Na ten czas przewidziano wiele atrakcji.

„Bajkowy dzień” w Przedszkolu Miejskim nr 1

W drugim tygodniu dyżuru (10.07) dzieci przebrały się za postaci z krainy fantazji.

Dzień Kota w Przedszkolu Miejskim nr 1

W Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie podczas dyżuru wakacyjnego zaplanowano wiele atrakcji. Jedną z nich była wewnątrz przedszkolna impreza – Dzień Kota , podczas której, dzieci miały możliwość uczestniczyć w zabawie i konkursach. Mogły również  wzbogacić swoją wiedzę na

Biesiada Ludowa ” w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie

W środę 20 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2017/2018. Dzieci miały możliwość zaprezentowania pieśni i tańców ludowych które poznały.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress