Ferie dla aktywnych w MOSiRze

Do aktywnego spędzania zimowych ferii zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie, który już od soboty 9 lutego, wprowadza promocyjne ceny biletów, w większości przypadków tańsze o połowę.
Przez całe ferie dzieci i młodzież oraz studenci mogą korzystać z basenu za 3 złote za godzinę, od poniedziałku do piątku między 8.00 a 15.00, przy czym ostatnie wejście jest możliwe o 14.00.

MOSiR wprowadza też bilet rodzinny dla dorosłych, którzy za dwie godziny zapłacą w dni robocze 7 złotych od osoby, a w soboty i niedziele, tylko o złotówkę więcej.W drugim tygodniu ferii ośrodek zachęca dzieci ze szkół podstawowych do nauki pływania, która będzie się odbywać między 11.30 a 12.30. Zainteresowani płacą tylko za bilet wstępu, natomiast koszty zatrudnienia instruktora, pokrywa MOSiR.

Tańsze niż zwykle będzie podczas ferii także korzystanie z hali sportowej. Godzina wynajęcia obiektu w godzinach 8.00 – 22.00 będzie kosztować zamiast 60 złotych, 30 złotych. Za 5 złotych będzie można pograć w ping ponga.

Ponadto MOSiR zaprasza do udziału w turniejach piłki nożnej i tenisa stołowego. Halowy turniej „dzikich drużyn” piłkarskich dla dzieci urodzonych w 2003 roku i młodszych odbędzie się we wtorek 12 lutego o 9.30. Sympatycy tenisa stołowego będą rywalizować dwa dni później.

W najbliższą sobotę w hali włodawskiego MOSiR-u poznamy ostateczne rozstrzygnięcia Młodzieżowej Ligi Siatkówki, a w niedzielę odbędzie się kolejna runda spotkań Ligi Siatkówki Mężczyzn. W lidze młodzieżowej Publiczne Gimnazjum nr 2 zagra z I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki, a drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1 zmierzy się z UKS Brus. W rywalizacji starszych zespołów „Avico” Hańska będzie grać z Zakładem Karnym z Włodawy, Państwowa Straż Pożarna z Włodawy zmierzy się z „Tornado” Stary Brus, natomiast „Belfer” Włodawa zagra z I LO „Kościuszki”.

Miłośników siatkówki w wydaniu lokalnym zachęcamy do kibicowania drużynom w sobotę i niedzielę od 14.00.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress