Krakowski kabaret z włodawskim humorem

Widzieliście horror „Omen”? Teraz zobaczcie Kabaret Nomen Omen! Jego członkinie będą się Wam śniły po nocach tak jak bohater strasznego filmu! – tak piszą o sobie członkinie kabaretu Nomen Omen, którego założycielka jest pochodząca z Włodawy Magdalena Kubicka.Pani Magdalena urodziła się we Włodawie. Od dziecka fascynowała ją scena, dlatego brała aktywny udział w zajęciach teatralnych. Pisała również swoje scenariusze a nawet wystawiała własne przedstawienia. Naukę postanowiła kontynuować w Krakowie. Tam też już w pierwszych miesiącach pobytu założyła kabaret Nomen Omen. Jego skład był początkowo mieszany. W marcu 2015 grupa przekształciła się w jeden z nielicznych na polskiej scenie rozrywkowej żeński duet komediowy, który tworzą Magdalena Kubicka oraz Karolina Buszczak.
Zespół ma na swoim koncie występy w wielu miastach w Polsce min. w Białymstoku, Warszawie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, oraz udział w VIII edycji programu Mam Talent. Panie organizowały również ogólnopolską trasę kabaretów żeńskich: Kabaret na obcasach.
W sobotę 27 lutego o godzinie 17.30 kabaret Nomen Omen wystąpi przed włodawską publicznością na scenie sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 15 zł są już do nabycia we Włodawskim Domu Kultury. Będzie je można kupić również bezpośrednio przed występem.

 

 

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress