Relacja z Akcji „Polska Biega” 2017

Słoneczna pogoda, rekordowa frekwencja i wspaniała atmosfera wśród uczestników! Tak najkrócej można opisać tegoroczny bieg w ramach akcji POLSKA BIEGA, który odbył się 29 maja 2017 r. wokół obiektów sportowych MOSiR Włodawa przy ul. Szkolnej 4.  Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Na starcie stawiło się 338 biegaczy. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem BIEGANIE TO U NAS RODZINNE.
Maksymalna trasa do pokonania wynosiła 3 km., ale każdy z uczestników pokonał dystans według własnego uznania i możliwości.
Największą grupę biegaczy, jak co roku była młodzież włodawskich szkół wraz z opiekunami. Wszyscy uczestnicy po zakończonym biegu otrzymali pamiątkowy dyplom, wodę oraz słodki poczęstunek aby móc zregenerować swoje siły.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie serdecznie dziękuje Dyrektorom włodawskich szkół za włączenie się do Akcji. Szczególne podziękowania składa nauczycielom wychowania fizycznego: Katarzynie Grzywaczewskiej, Jarosławowi Soroce, Robertowi Lenartowi, Dorocie Sokołowskiej, Dorocie Flis, Romanowi Stanielewiczowi, Mirosławowi Włodarczykowi, Mirosławowi Makarukowi, Dorocie Kieloch, Elżbiecie Berthelsen, Darkowi Sidorukowi, Andrzejowi Wysokińskiemu.  Wszystkim uczestnikom, opiekunom serdecznie dziękujemy za udział, zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zapraszamy do udziału w biegu w przyszłym roku.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress