„Rowerowy Dzień Rodziny” w Krasnoludkach z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie

Aktywnie i na świeżym powietrzu – w taki właśnie sposób dnia 7 czerwca 2019 roku przedszkolaki z grupy Krasnoludków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie razem ze swoimi rodzicami spędziły piątkowe popołudnie. Wszystko to w ramach Dnia Rodziny zorganizowanego w grupie przedszkolnej.
W piątkowe popołudnie z parkingu przy ulicy Szkolnej 4 grupa przedszkolaków wystartowała na kilkukilometrowy rajd rowerowy w kierunku Orchówka. Na mecie, którą zaplanowano na terenie Zadaszenia turystycznego „Kiszarnia” czekała na dzieci i ich rodziców nie lada niespodzianka: pieczona kiełbaska, chłodne napoje i różne smakołyki.
Po chwili wytchnienia i pożywnym posiłku przyszła pora na wspólne zabawy na świeżym powietrzu w pięknej nadbużańskiej scenerii. Nie obyło się bez rodzinnych konkursów i pląsów w rytm muzyki. Maluchy zaprezentowały także swoim rodzicom krótką część artystyczną w podziękowaniu za ich miłość i opiekę każdego dnia.
Serdeczne podziękowania składamy w tym miejscu panu Sławomirowi Lembowiczowi za pomoc w organizacji pikniku, a także panu Andrzejowi Szostkowi za piękne zdjęcia z tego wydarzenia.
Imprezę przedszkolną zorganizowały nauczycielki: Renata Torbicz, Jolanta Karpiuk i Magdalena Okoń.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress