Szczęśliwa trójka z „trójki”!

Ostatnie lata obfitowały w wiele sukcesów, które osiągali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie w konkursach organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W ubiegłym roku SP 3 zajęła 3 miejsce wśród szkół podstawowych w województwie lubelskim pod względem liczby laureatów.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie z SP 3 po raz kolejny odnieśli sukcesy w tak prestiżowych konkursach kuratoryjnych z przyrody i języka polskiego, i uzyskali tytuły laureatów. W gronie 30 laureatów z przyrody w województwie lubelskim znaleźli się – uczennica klasy V a Dominika Sidoruk i Kacper Korneluk z kl. VI d, których przygotowywała p. Krystyna Stefaniuk. Z kolei Kamila Lejko z VI c otrzymała ten zaszczytny tytuł z języka polskiego, zajmując 2 miejsce wśród 29 laureatów, natomiast finalistką została Aleksandra Osypowicz z VI c. Z uczennicami pracowała p. Ewa Bartyś.
Sukces uczniów „trójki” to efekt długiej, ciężkiej oraz systematycznej pracy. Żeby go osiągnąć, jak pisał J. Madison „,trzeba przejść przez prawdziwy ogień”. W nagrodę za zaszczytny tytuł laureata uczniowie zostaną zwolnieni ze sprawdzianu po klasie VI i otrzymują maksymalną ilość punktów na zaświadczeniu ukończenia szkoły podstawowej.
070213

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress