Szkolenie powiatowe w bibliotece

W poniedziałek (05.12.16 r.) Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie gościła w naszych progach kierowników, dyrektorów i pracowników Bibliotek Publicznych i Filii Bibliotecznych z powiatu włodawskiego na ostatnim w tym roku szkoleniu. Program spotkania obejmował:
1. Analiza funkcjonowania bibliotek – Anna Biegalska, instruktor WBP Lublin
2. Regulamin w działalności biblioteki – Joanna Chapska, instruktor WBP Lublin
Ponadto w programie szkolenia zaplanowano spotkanie opłatkowe na, które zaproszono przedstawicieli Starostwa Powiatowego i Gminy Miejskiej. Starostę reprezentował Wicestarosta Adam Panasiuk natomiast Burmistrza Agata Zakrzewska Kierownik Wydziału, Oświaty, Kultury i Promocji. Po części merytorycznej spotkania, przy stole z daniami tradycyjnymi związanymi z wieczerzą wigilijną zaproszeni goście przekazali wszystkim obecnym wiele ciepłych słów gratulując dotychczasowych osiągnięć, i złożyli życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Miłym akcentem kończącym spotkanie było przekazanie nieodpłatnie każdej gminnej bibliotece książek: „Rola komitetów obywatelskich w wyborach samorządowych w 1990 roku na terenie województwa chełmskiego” autorstwa Eugeniusza Wilkowskiego i „Zeszyt Poetycki 2016” ze zbiorem wierszy członków Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego.

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress