Zapraszamy na promocję książki Patryka Osieleńca „Oko Kordoby”

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza na promocję książki Patryka Osieleńca „Oko Kordoby”. Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2019 r. (środa), godz. 16.00 w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

Poniżej kilka słów o autorze, które cytujemy z okładki książki „Oko Kordoby”:

„Patryk Osieleniec to niezwykle utalentowany, młody człowiek. Jego życiową pasją jest pisanie książek. Patryk ma ogromny talent i niespotykaną wyobraźnię. W swojej książce przenosi nas w zupełnie inny świat niż ten, w którym żyjemy. Aby napisać takie dzieło trzeba być bardzo twórczym i inteligentnym człowiekiem.
Znam Patryka od wielu lat i z ogromną przyjemnością obserwuję jego osobisty rozwój. Postawił sobie cel w życiu i konsekwentnie go realizuje. Jego pierwsza książka pt.: „Gra” zachwyciła czytelników. Sama również z zapartym tchem czytałam dzieło Patryka.
Teraz przyszedł czas na drugą książkę. Patryk znowu mnie zaskoczył swoją twórczością i pasją. Chylę czoła przed jego talentem, zaangażowaniem i poświęceniem. Pomimo swojej niepełnosprawności Patryk nigdy się nie poddaje. Zawsze zmierza do przodu, jest pełen nadziei i optymizmu. Możemy się od niego uczyć i podziwiać go za samozaparcie.
Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem dokonań Patryka i cieszę się z jego kolejnej książki. Z ciekawością czekam na kolejne przygody bohaterów jego książki.
Patryku trzymam kciuki za Twój sukces!”
/ Katarzyna Rozmus

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress