Zapraszamy na otwarcie wystawy „Nastoletnie inspiracje”

Miejska Bibliotek Publiczna we Włodawie Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie zapraszają na wystawę prac Gabrieli Andor, Zuzanny Chmielewskiej i Alicji Olesiejko „NASTOLETNIE INSPIRACJE”. Wernisaż odbędzie się we wtorek 27 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Galerii Na Piętrze MBP.

Gabriela Andor – uczennica klasy II „e” Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie.
Gabrysia to wesoła i uśmiechnięta piętnastolatka. Uczy się dobrze. Jej hobby to rysowanie na komputerze i sklejanie różnych postaci z bajek i kreskówek. W szkole podstawowej wygrywała konkursy plastyczne gminne i powiatowe, miała także wystawę prac „Kucyki Pony”. Bardzo lubi grać na komputerze w „Pokemon GO” i rysować. Uwielbia podróże i poznawać ludzi. Jej marzeniem jest pokazać swoje prace przyjaciołom poznanym w Internecie, a także koleżankom i kolegom ze szkoły.

Zuzanna Chmielewska – uczennica klasy II „b” Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie.
Mam na imię Zuzia, chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Bardzo lubię malować, rysować i ogólnie robić wszystko, co jest związane ze sztuką. Moją przyszłość także chciałabym związać z tym zajęciem. Odkąd pamiętam uwielbiałam rysować, wypełniałam tym każdą wolną chwilę.
Jednym z moich największych marzeń jest zobaczenie jednej z moich prac w znanej galerii sztuki. Chciałabym zostać zapamiętana dzięki temu, co robię. Chcę bardzo podziękować rodzinie i znajomym za wsparcie i wiarę w to, co robię.
Udział w konkursach:
Nagroda za udział w konkursie „Bezpieczna droga do szkoły” Włodawa 2015 r.
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-literackim „Mój jesienny spacer” Włodawa 2015 r.
I miejsce w finale powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga-tego od Ciebie każdy wymaga” Płońsk 2015 r.
I miejsce na szczeblu powiatowym w konkursie „Bezpieczeństwo i rozwaga-tego od Ciebie każdy wymaga” Nowe Miasto 2015 r.
II miejsce w konkursie plastycznym pod hasłem „Rodzina: razem łatwiej rozwiązywać problemy” 2014 r.
Nagroda w konkursie plastycznym „Papierosy, alkohol, narkotyki? – nie, dziękuję” Włodawa 2016 r.

Alicja Olesiejko – jest uczennicą klasy II „e” Publicznego Gimnazjum im. Zamoyskich we Włodawie.
Interesuje się sztuką, rysowaniem, fotografowaniem i projektowaniem. Pisze wiersze. Alicja lubi słuchać muzyki.
Inspirację do swoich prac czerpie z muzyki oraz dzieł innych twórców. Alicja tworzy najczęściej pod wpływem chwili oraz gdy towarzyszą Jej silne emocje. Do tworzenia prac używa ołówków HB lub czarnych długopisów. W rozwijaniu swojego talentu i pasji Alicję wspierają mama i babcia.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress